O naszym zespole

Pełni energii artyści
- to My

Monika Wiśniowska-Basel - Twórczyni Akademii
Twórczyni Akademii

Monika Wiśniowska-Basel

Jest Absolwentką Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy. Zawodowo wokalistka, autorka tekstów, muzyki oraz reżyserka musicali. Finalistka programu The Voice of Poland. W Akademii Młodego Artysty prowadzi zajęcia wokalne i aktorskie w masterklasach oraz reżyseruje musicale. Jako pedagog z dużym doświadczeniem od lat poszerza swój zespół o najlepszych instruktorów współtworzących ze nią Akademię.

Marzena Matyla - Studio wokalne

Marzena Matyla

Studio wokalne

Marzena to doświadczona wokalistka i trenerka emisji głosu. Absolwentka studiów podyplomowych Retoryka funkcyjna, emisja i rehabilitacja głosu. Z muzyką związana od najmłodszych lat. Swój wokal kształciła i doskonaliła pod okiem najlepszych nauczycieli z Polski i zagranicy, poznając wiele metod i technik pracy z głosem. Czynnie koncertuje i pracuje nad autorską muzyką. W latach 2015-2020 związana z wrocławskim chórem Gospel Life, w którym była trenerką wokalną, solistką i chórzystką w jednym.

Wiktoria Stasiak  - Studio taneczne

Wiktoria Stasiak

Studio taneczne

Młoda i utalentowana tancerka, która nie boi się podejmować różnych całkiem odmiennych aktywności. Podążająca za marzeniami, pełna energii i miłości do tańca. Aktualnie szkoli się w Warszawie pod okiem Polskiej ligi tanecznej. Brała również zajęcia od światowych gwiazd sceny tanecznej takich jak: Cj Salvador, Klaudia Antos, Shay Latukolan, Ysabelle Capitulé, Denzel Chisolm, Diana Matos, Kaelynn „KK” Gobert-Harris, Maniek Mariusz Kotarski. Zwyciężczyni programu „WAY2LA” (miesięcznego programu tanecznego w Los Angeles). Ma za sobą wiele złotych medali oraz różnych projektów tanecznych. Z jej zajęć na pewno nie wyjdziecie o suchych ubraniach.

Natalia Rolak - Studio aktorskie

Natalia Rolak

Studio aktorskie

Współpracuje z Akademią Młodego Artysty w zakresie tworzenia scenariuszy, reżyserii musicali oraz pracy aktorskiej podczas przygotowań do nich. Pedagożka, instruktorka teatralna, psychoterapeutka. Pisze scenariusze, komponuje i śpiewa. Jej pasją i głównym celem jest rozwijanie i wspieranie energii twórczej zarówno Małych i Dużych. Wspiera również pracę instruktorów i animatorów pracujących z dziećmi.

Mikrofon

Trwają zapisy
na zajęcia i warsztaty

Zapisz już teraz
Tak o nas mówią

Głos każdego artysty
jest dla nas ważny

Radiomagnetofon

Zapisz się już teraz na zajęcia lub warsztaty!
Zadzwoń: +48 697 244 210 lub skorzystaj z formularza: